| AcadeleeeColoratee a întrebat:

Unde va petreceti craciunul?

Răspuns Câştigător
| DraGfirE a răspuns:

Cu familia 5-6 ore si dupa aia cu prietenii happy

16 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

In familie, cum se cuvine.happy

| IlegalSmile a răspuns:

Pai...Prima zi de Craciun. acasa big hug cu familia.A doua zi ma duc prin vizita la tara...stau cateva ore si din nou acasa=]] :X Hibernealalove struck
Tu unde il petreci?

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Craciunul este singura sarbatoare cand ne strangem cu totii, cei din familie! Suntem imprastiati prin tara sau prin afara! Daca nu vin toti, ma supar, la cat am de gatithee hee

| justitiarul a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Miha pe noi ne-ai uitat? Daca nu vine familia, da alarma la prieteni big grin
Nu de alta, dar sa faci atatea bunatati degeaba drooling

| мιнαɛℓα36 a răspuns (pentru justitiarul):

Cum sa va uit? Am sa fac poze ( la bunatati) si vi le trimit! Sau preferi o felicitare virtuala de la Fredo si Pidjin laughing

| justitiarul a răspuns (pentru мιнαɛℓα36):

Miha nu felicitare te rooooogggg ca fac cu nervii!
Dar poze abia astept sa vad! happy

| Sἶrenἶa a răspuns:

Cred ca ma voi duce in Taverna. Macar acolo e muzica buna.

Răspuns utilizator avertizat
| XxBalonasheeXx a răspuns:

In varf de munte cu bunica Antonela

| tiberiupi a răspuns:

Familie happy

| AloAlo99 a răspuns:

Acasa,cu familia, pe canapea privind filme de Craciun si mancand delicioasa mancare a mamei.

| ana072001 a răspuns:

la piatra neamt cu familia! am foarte multe rude acolo avand in vedere ca tata are 7 frati iar mama 3 si locuiesc acolo bunici, unchi, verisori doar noi locuim in Ploiesti!

| flo97 a răspuns:

Anul asta acasa, ca mi-am rupt piciorul si nu pot pleca niciunde laughing

| davand a răspuns:

La tara in familie.

| Asiral23 a răspuns:

Acasa...cu familia...voi?

| Pisicutza666 a răspuns:

La munte happy