| Alexandraaaaa2696 a întrebat:

Voi unde si cum va petreceti Craciunul? [:X kiss]

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Acasă, aici mă simt în largul meu chiar dacă mama nu mai este printre noi și îmi este foarte dor de ea și zâmbetul ei.
Crăciun Fericit și La Mulți Ani!
Pa, pa.

9 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Impreuna cu familia lui, ai mei sunt departe si din pacate nu-i pot vedea.

| anad a răspuns:

In asta seara mergem cu colindul la rude iar apoi acasa cu familia.

| ViVi a răspuns:

Eu frec calculatorul si tv laughingrolling on the floor
si atat
vai ce sarbatori fericite rolling eyes
oricum sarbatori fericite la toti

| Kidu a răspuns:

Bunahappy
Pai, prima zi impreuna cu familia la bunicii din partea tatalui, a doua la cei din partea mamei, si a treia acasa.happy
Sarbatori fericite!happy

| cheloo74 a răspuns:

Noaptea asta la servici. crying

| DiannaDi a răspuns:

In familie! consider ca asa este cel mai frumos, e un privilegiu, o ocazie cand putem sta toti impreuna sa ne bucuram de momentele magice ale Craciunului!

sarbatori fericitehappy

| Aly_8868 a răspuns:

Acasa in familie.Si ni-l petrecem dupa obiceiurile normale!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, impreuna toti trei! Traditional, si pe aici cu prietenii de pe TPU! Craciun fericit si luminos! La multi ani!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In pat laughing. Sunt treaza de la ora 2 si nu am somnwinking.