| DanaQ a întrebat:

Unde va place sa mergeti cand iesiti in oras cu amicii sau cu jumatatea voastra? sau, de obicei, cum va place sa va petreceti timpul impreuna cu acestia?

Răspuns Câştigător
| denysuk25 a răspuns:

Pai eu mai ies cu rolele, cand e cald afara ( evident ), daca e frig merg cu mama la mall ( la un film ) sau daca nu la prieteni, la plimbare prin oras. In oras imi place pe centru ( sa intru in toate magazinile si sa vin cu vreo 20 de plase acasa ), la restaurant etc. funda pliiiiiiiiiiiiiz, am doar 2

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

La bar inconjurat de sticle de bautura, am ridicat betia la nivel de arta! laughing Glumesc. Ne strangem cam la orice sfarsit de saptamana intr-un local si jucam poker, carti.si alte prostii.

| Parker a răspuns:

Un foc de tabara cu prietenii, eventual niste chitare.

| bloodvampire a răspuns:

Pai cand vine vorba de persoana iubita eu merg cu iubitul meu la fast food, la restaurant, cofetarie iar cu prietenii eu imi petrec toata ziua in parc sau dam petrecere la cineva acasa adic tot unul dintre amicii mei