| madalina_8123 a întrebat:

Cum va petreceti de obicei timpul liber?

Răspuns Câştigător
| madalicious a răspuns:

Stau si raspund pe TPU, ies pe afara, citesc o carte, stau cu prietenii, vorbesc prin msj, ma machiez, imi fac unghiile.si mai sunt...laughing

3 răspunsuri:
| Anecherry a răspuns:

Citesc, ascult muzica, mai nou stau pe TPU, si cu iubitul meuhappy

| Clumsiii ™ a răspuns:

Deseori ma plictisesc. Stau acasa, citesc, raspund pe TPU. De obicei ma suna in weekend prietenii si prietenele cu duzina si iesim si ne plimbam pe la Malluri mancam o Pizza...

| marinela_9969 a răspuns:

Stau cu prieteni i, s mai raspund la TPU vb pe mess si multe altele