| anonim_4396 a întrebat:

Unele jocuri care imi merg in reluare...de ce merg in reluare? Din cauza ramilor? Ca la toate jocurile care merg in reluare imi cer 1gb ram, si eu am 1gb

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Pai un gb ram e minimul, iti trebuie buie mai mult ca sa poti juca, iti merge greu din cauza componentelor pc, depinde cati rami, ce placa video si ce procesor ai tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai vista e explicabil

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce windows ai daca e sp 2 vienna sunt jos in bara 2 programe task bar si inca ceva dezactiveazale si iti va merge asa mi-a facut si mie 1 luna de zilehappySper sa rezolvi problema si bineinteles sper sa nu mai am nici eu problemelaughing

| HACKer_3543 a răspuns:

Poate sa fie si de la placa video nu neaparat de la rami, si da daca ai vista se dubleaza cerintele tongue

| alex_6381 a răspuns:

Mi-am luat compu in 2008 mergea totu bine. ex fifa 09 foarte bine si de 1 an numai merge scadeaza la fel ca si undercover.copu nu e rau am 4gb ram procesor 3, 4 si palca de 1 gb nVIDIA geforce 8600.va rog dati-mi un raspuns cam ce ar putea fii. e imposibil sa numi mearga daca miau mers atata timp.ms

| guguilamarinel a răspuns:

Problema asta o am si eu da eu am 2 gb de ram placa video de 1 gb procesor Intel pentium dual-core poate sa-mi spuna cineva de ce merg asa am jocurile tdu 1 si nfs most wanted merg in reluare

Întrebări recente