| Silvia a întrebat:

Sunt cam dezamagita ca nu am observat acum cateva zile cea mai tare intrebare, si anume cea a lui @furni.Am vazut-o de abia astazi, la intrebarile populare, insa nu am mai raspuns, crezand ca este deja prea tarziu si nu imi va mai vedea nimeni raspunsulbig grin.As dori si eu sa imi spun parerea despre cativa useri, ce stiu eu despre ei, si poate sa mai completati si voi daca ati uitat pe cinevabig grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia este o domnisoara, care, in ciuda vrastei fragede(nu spun, ca nu m-ar crede nimeni!), este extrem de matura, seriosa si draguta!

20 răspunsuri:
| Silvia explică:

@brigaela este o doamna fericita alaturi de familia ei
@legiuitoarea este o persoana care sufera, din pacate, din cauza faptului ca medicii din Romanica sunt foarte foarte PROSTI si au luat-o pe mama ei de langa ea
@psiholoaga este o tanara studenta la psihologie, sigura pe cunostiintele ei
@BRO este comicul site-ului, in stare sa faca pe oricine sa rada
@mumoasa este una dintre cele mai bune prietene ale mele de pe site, care este de acord cu toata lumea, numai sa fie pace in lumebig grin
@cami este o adolescenta de treaba, cu care m-am ciondanit eu putin, dar sper ca a uitat deja micile noastre "intersectari", pentru ca si eu am uitatbig grin, si desigur, indragostita de bentbig grin
@Enigma este un aventurier, care flirteaza cu toate fetele de pe sitebig grin
@oliana este un adevarat talent in pictura
@alllinna este o domnisoara care vrea sa ajute pe toata lumea, dovada fiind faptul ca raspunde prima la majoritatea intrebarilor, ca sa ajute cat mai repede, bineintelesbig grin
@criticul locuieste in Italia parca si este indragostit de innabig grin
@SweetCandy este o adolescenta foarte de treaba, cu care discut din cand in cand pe mess si cu care cred ca se poate imprietenii oricine
@harciog este un familist fericit, care a avut un mic si nesemnificativ conflict cu alinus.h big grin
@flav este una dintre cele mai speciale persoane de pe site pentru mine[daca nu cea mai speciala], care da dovada de o maturitate deosebita, si care se crede batran desii este foarte tanarbig grin
@nony este un cuceritor si un glumet pus pe shotiibig grin
@inna este o domnisoara finutza, admiratoare a lui flavbig grin
@parintele este fostul NoGod, care m-a fraierit cand m-am spovedit la elrolling on the floor
@SoftCristi este un tip misto!hee hee pe care eu il apreciez sincerbig grin
@JustMeFlory este o domnisoara cocheta si foarte draguta
@Shin este tatal unei fetite si are el ceva cu bizzarethinking [in sens bunbig grin]
@ardnaxur1961este o doamna foartee speciala, care isi indeamna elevii sa invete engleza, desii dansa este profesoara de...francezalaughing big grin
@rebecca este o adolescenta de 17 ani, foarte de treaba:d
@andrutza este o mamica din Spania, foarte utila in sfaturi si cumsecade
@bubulina este o dulce, o fata foarte sincera care iti spune verde-n fata daca o deranjeaza ceva
@bizzare este o domnisoara foarte frumoasa si simpatica
@furni este o persoana sincera, care recunoaste ca nu ii place sa scrie mult intr-un raspunsbig grin
@Albastrel-alinus.h este o scumpa, intr-adevar deosebitabig grin
@gabry este o foarte draguta domnisorica, un suflet tanar, pur, curat si deosebit
@Psihoyounger este un bun sfatuitor, dar care cam ca majoritatea dintre noi, nu prea reuseste sa puna in practica sfaturilebig grin
@Dmonik este o mama speciala, a unei fetite de 10 ani, un user foarte valoros pe site
@Taly este o glumeata si atat... tanara si dornica de peripetii.
Cam asta am avut eu de zis big grin

| Silvia explică:

Criticul? Parca in Italia locuiai, nu?thinking big grin
Si...am glumitoh go on ca esti indragostit de innarolling on the floor).Acum...nu o lua in seriosbig grinbig grinbig grin.Scuze daca am dat-o in bara chiar atat de raulaughing...

| Silvia explică:

Bro, te cam inselitongue. Nickul tau avea 86 de litere... iar al meu are vreo 111 litere... daca am numarat eu binetongue.big grin

| Silvia explică:

Ehh` ..acum ori ti-ai editat tu raspunsul ori sunt eu cam chioara...nu mai conteazarolling on the floor).

| Silvia explică:

N-ai pentru ce Talycabatting eyelashes.

| psiholoaga a răspuns:

Silvia e persoana cu cel mai lung nick de pe site.tongue

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Toti de pe site sunt foarte buni.....mai putin fetita cu periuta de dinti laughing

| Pho3nix a răspuns:

Frumoase descrieri.tongue

| inna a răspuns:

Deci eu sunt admiratoarea lui Flav day dreaming. E bine sa fiu cunoscuta si pentru asta decat delochee hee laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

Da chiar despre mine nu vb nimeni? :-s de ceeee? crying am facut ceva rau? crying

| Mwhahahaa a răspuns:

Silvia...pe mine m-ai uitat?crying
M-am suparatlaughing

| Chocolate a răspuns:

Ba si pe mine m-ati uitatlaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu prea sunt de parere cu tine la faza cu @criticulrolling on the floor
Ai dat-o in bara mai tare decat ti-ai inchipuit...
Deci... da-ti seama la betie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa zici? Eh, incerc si eu sa va descretesc fruntile, doar sint actor nu? Este ca-mi joc bine rolul de timid indragostit, visator si misterios? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Psiholoaga, ai uitat cind aveam nickul Prof.Univ.Dr.Docent.Arh.Electronist.Calculatorist.Actor-Emerit.Preot.Inaltimea-Mea.Efendi.Sahib.Sensei.BRO? rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Silvia, asta e nickul cu aproximatie, nu mai stiu exact cum suna originalul, decit inceputul. Dar facusem nickul cit incapuse in profil, pentru ca a trebuit sa scurtez la un moment dat, fiindca nu lua toate caracterele si trebuia potrivit tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si pentru ca Furni nu poate posta din cine stie ce cauze tehnice, postez eu si pentru ea tongue

Furni a raspuns big grin tongue
adica, silvia, al tau e mai lung decat al lui bro, sa inteleg?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Huh... eu nu's in stare sa ma descriu pe mine... dar sa'mi spun parerea si despre altii?laughing Mersi oricum, tot timpul esti o draguta. Si stii ca daca vin la ct stau la tine, nu?laughingNu ma mai lua cu scuze gen "E prea mic patu' ".
Apropo, Shin nu e tatal unei fetite. Nu are copii incalaughing
In rest sunt de acord cu tot ce ai zis doar ca l'as mai adauga si pe HepHap. Dmonik i-a facut cea mai buna caracterizare la o alta intrebare: "expertul expertilor".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si de nicunebunu ati uitat? sau de Adelyyy, de daniBuBu, de adriana_sw33ty, de monik16, etc? si cati altii nu mai sunt. pe mine ma astept sa nu ma cunoasca nimeni ca nu am decat 20 de zile pe site. desi recunosc mi-ar fi placut sa ma innumar si eu printre cei mentionati. tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori sa mai adaug o persoana, pe care am omiso datorita faptului ca nu mai intra atat de des pe site
@auran-este o fate romantica, inteligenta si cu aceleasi gusturi muzicale ca si mine.