| gabitza_3022 a întrebat:

Uoh... Buna dimi! Dupa o indelungata absenta...revin pe TPU. Din pacate iar m'a luat gripalaughing sper ca nu e A/H1N1laughing ce mai faceti? utilizatori noi?happy

Răspuns Câştigător
| Brotacelu a răspuns:

Pai eu sunt nou, pe ziua de azi laughing
Cred ca tu esti noua ...in noile tale poze de pe telefon laughing)
@brigaela este utilizatorul anului pe TPU... cam asta e nou

Cam asta e deocamdata happy

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu sunt nou ( cred ) tongue. Buna gabitza.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Buna Gabitza!love struck
Ne bucuram ca ai revenit pe TPU happy
Sunt cativa utilizatori noi pe aici.love struck
Ai grija de tinebig grin Sper sa iti treaca gripawinkinglove struck

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Draga mea bine ai revenit! Pe noi ne gasesti la datorie votand de zor" Utilizatorul Anului ". Pe 25 noiembrie site-ul nostru a implinit un an de la infiintare. Pentru detalii intra pe "BLOG " in partea de sus a paginii.Deasemeni da clic in stanga paginii pe dreptunghiul albastru unde scrie "Voteaza Utilizatorul Anului". Succes la votare!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Gabitaaa!
Pai, cred ca da... Uite, votam de zor.winking
Bine ai revenit.

| Bishop a răspuns:

Am revenit si eu dupa o absenta de o zi big grin

| BUBULINA a răspuns:

Cred ca u esti noua
sincer nu am auzit de tine happy

| Alex_7297 a răspuns:

Bună!
Aveţi şi-un utilizator nou, bine v-am găsit!

| Brigitta a răspuns:

Vai, sincer imi pare rau daca ai gripa sad Am avut si eu o data gripa in viata mea si am crezut ca mor sad
Bine ai revenit big grin

| ela_8957 a răspuns:

Si eu, Ella, incantata!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dimineata.:* insanatosire grabnica

| wally a răspuns:

Buna, si eu cred ca sunt nou. happy