| Sabwy a întrebat:

V-ati compara cu o vedeta? Care ar fi accea?(fizic sau dupa caracter)

Răspuns Câştigător
| Georgiana2905 a răspuns:

Iubesc Lara Fabian. Nu cred ca m-as putea compara cu easau poate da si fara a ma gandi f mult, as putea spune ca intre noi exista unele asemanari... Una ar fi felul ei de a se imbraca( pe scena), felul ei de a canta, muzica ei, genul muzical pe care il adopta... Iubesc emotiile ei si felul in care si le exprima. In toate acestea ne asemanam.

17 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Da, la fizic sunt leit angelina jolie, buzele nu sunt chiar la fel... La caracter tot cu ea, beau, petrec, ma tatuez, adopt copii vietnamezi. Ce sa mai, daca nu ar fi mai in varsta, as crede ca am fost separate la nastere.

| psiholoaga a răspuns:

Bent, din unghiul asta chiar ca zici ca esti brad pitt, dar omiti ceva. In familia lor, SIGUR nu angelina sta la cratita. Asa ca, hai, vreau masaj la picioare si struguri la pat.laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Radu Anton Roman - Cu mentiunea ca sunt in viata.
Cristian Tabara.
Cu amadoi, atat la fizic, cat si la gusturi, pasiuni, preocupari...

| fluturas a răspuns:

Eu nu ma kompar. si. nici nu seman cu vreo vedeta sau cu cineva. sunt unikabatting eyelashes laughingwinking kiss

| Bishop a răspuns:

Fiecare avem personalitatea noastra, de ce sa ma compar cu altcineva?!

| inna a răspuns:

La caracter Jennifer Aniston.

Fizic Andreea Balanhee hee.

cami
| cami a răspuns:

M-as compara cu mine insami. Nicio vedeta nu mi se pare superioara.
Dar. ca sa ma cunosti mai bine, iti spun ca semanam cu... Mireille Mathieu [cand eram tunsa pe colt tongue ] si ea mai tanara.

| viki a răspuns:

Da, fizic(ma refer la corp), cu Rihanna.big grin sau cu J. Lo.laughing

| adrianhasde a răspuns:

Eu m-as compara cu David Belle la fizic si cu Jensen Ackles la caracter.

| Klara a răspuns:

Cu Nikita si Naomi rolling on the floor

| Sabwy explică:

Eu seman la fizic si la fata foarte mult cu Britney Spears... tongue

| alexdop21 a răspuns:

Viki daca semeni cu ele, vrei sa fii iubita mea? big grin
Nu cred ca pot sa ma aseman cu vreo vedeta, mai mult cu niste personaje, nu pot sa iti dau exemple, dar parca m-am vazut nitel prin niste personaje de film, si de romane big grin. Un pic Van Wilder, un pic cu Otto Lidenbrock.
E bine sa te compari nitel cu unele dintre modelele tale, si sa vezi daca e bine sau nu cum reactionezi, cum te porti, si mai ales daca e bine sa semeni cu el/ea

| Viuvi a răspuns:

Hm.nu poti compara lucruri daca nu sunt la fel de exemplu nu poti compara un actor cu un cantaret...pentru ca nu poti!
Eu una nu m-as compara cu nicio vedeta thinking
Si pana la urma de ce m-as compara? Singura diferenta dintre noi este popularitatea si nimic mai mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a zis mai demult Brad Pitt ca semana fff mult cu mine...era el cam mahmur, da' eu l-am crezut...hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@psiholoaga
Nevasta, treci si fa mancare, nu mai sta pe TPU angrylaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA la fizic cu Angelina Jolie si la caracter cu Einstein!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@nevasta-mea(psiholoaga)
Ok, honey...struguri la picioare si masaj la pat... s-a facut! Si data viitoare sa-mi scrii numele cu majuscule. phbbbbt
PS: Stai sa ma vezi din celalalt unghi...laughing