| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fete va plac? (fizic+caracter)

Răspuns Câştigător
| FanulMeu a răspuns:

Mie unu imi plac fetele timide, fizicul sa fie in primul rand pe placul lor (sa se simta ele bine in pielea lor ) in rest sa fie "dragute" si sa poata purta o conversatie normala, sa nu fie prefacuta sa nu injure si cel mai important sa fie loiala nu doar iubitului dar si prietenilor.
Cel mai bine te intrebi "Mie ce imi place la baieti" nu incerca sa te schimbi pentu nimeni ca vei ajunge la un moment in viata cand te uiti in oglina si te intrebi "Eu sunt cel din oglinda? "

20 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cele slabe si inteligente!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele care arată bine, care se îngrijesc, fetele educate, cu o inteligență care să cuprindă mai multe domenii, fetele mai timide și misterioase, amuzante, serioase, calme, răbdătoare, cuminți, gospodine, care să aiba hobby-uri, să fie empatice, cu siguranță lista nu se termină aici, dar nu știu ce să mai scriu.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Amuzante sau serioase, care din 2?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Ambele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fizic? Alexandra Daddario. Caracter? Imi e lene sa scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1.Fizic:

Mie-mi plac fetele normale(Din punct de vedere fizic),
Fetele care sunt frumoase la chip/facial.
Prefer sa am o fată frumoasa, dar fara forme(Normală),
Decat sa am o bunaciune care sa ma excite toata ziua laughing

2.Caracter:

Imi plac fetel cu un Devotament-şarmant.
Imi plac fetele loiale, verosimile, veritabile, credibile...
E greu sa gasesti astfel de fete, dar sunt convins ca există!

Câteva...

| Isac_Ioan_1967 a răspuns:

Poaza asta de aici e a tatalui meu dar cel care scrie acum sunt fiul lui(in varsta de 19 ani) mie imi plac fetele foarte sexi cu forme si nebronzate