| tonyc7 a întrebat:

V-ati dus vreodata in parc, singuri sau in grup, si cu alt scop decat acela de a va plimba sau a face sport? Daca da, spuneti si care a fost acel scop. happy

8 răspunsuri:
| raMLesS a răspuns:

Sa cumpar petarde.

| 239 a răspuns:

In parc la mine sunt multi copaci si mute pasari, imi place sa stau pe banca si sa ascult natura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, să fac poze.

| MihaelaDart a răspuns:

Da, sa ne intalnim cu persoane pentru a vorbi de mici afaceri.

| Sofer a răspuns:

Strict ca să mă plimb și să îmi adun gândurile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La scoala ne chema la ecologizare mergeam in parcuri si maturam frunze adunam gunoaie
Era placere sincer si era diferenta mare ne simteam mandri ca am facut asta

| Mirel4412 a răspuns:

Am fost ca era o campanie in parc cu multi copii si voluntari, am pe acolo ca aveam treaba si am vazut ca dadeau un tedi gratis, am fost cu prietenii si am luat fiecare unul happy.

| Mirel4412 a răspuns (pentru Mirel4412):

Am trecut*