| mioara a întrebat:

VA DORESC TUTUROR UN PASTE FERICIT

Răspuns Câştigător
| Bianca26bb a răspuns:

Multumim la fel! Am si eu o urare pentru. tine happy:

Sunt zile cand trebuie sa ne reamintim sa fim mai buni, mai plini de dragoste cu inima calda si mai deschisa, cand lumina sfanta coboara in casele si in inimile noastre...
PASTE FERICIT:*!

9 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sarbatorile Pascale sa iti aduca si tie tot ce iti doresti. Ma alatur Mioarei si va doresc la toti, prieteni si utilizatori TPU, un Paste plin de lumina, caldura, intelegere, incredere in mai bine, sanatate si multe bucurii alaturi de cei dragi.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Aceleasi urari pentru tine si pentru marea noastra familie de pe TPU

cami
| cami a răspuns:

Nu vreau sa par cinica sau ipocrita, vreau sa-mi cer scuze inca de la inceput, dar....nu mai spuneti 'Paste fericit!" fiindca nu te poti distra si dansa in acelasi timp in care Mantuitorul nostru S-a sacrificat pentru noi, ca sa ne fie noua bine...deci cu toate spoturile publicitare, cu toate urarile venite din partea familiei, sa stiti ca nu este bine sa spuneti lucrul asta (de fapt nu este corect)..bineinteles k de Craciun este chiar indicat sa le urezi apropiatiilor..revin..va rog din tot sufletul sa propagati mesajul meu, asta doar daca i-ati inteles semnificatia
numai bine!

| kh1ss a răspuns:

Paste fericit si tie tongue

| Teardrop:] a răspuns:

Si tie la fel!>big grin

| Darry a răspuns:

Multumim frumos...si tu sa ai parte de un PASTE FERICIT, multa sanatate fi fericire in casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multumim:*

la fel si tie:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hristos a inviat pentru noi! TREBUIE SA DAM CEVA IN SCHIMB! PASTE FERICIT!

| ony99 a răspuns:

Multumesc mult! si tie la fel!