| anonim_4396 a întrebat:

Cuii ii este dor de Jetix? mie imi este foarte dor si as vrea sa revina din nou la TV! Desenele de pe Jetix erau desenele copilariei noastre sad. Cei care au bagat Disney Channel au facut o mare greseala! Cine e de acord cu mine cat mai multe comentarii!

3 răspunsuri:
| Zatharra a răspuns:

Şi mie îmi pare rău. Urmăream majoritatea desenelor de pe Jetix.Din păcate nu putem face nimic...

| DumiY a răspuns:

Buna!
Jetiz era unul din canalele mele preferate de desene. Erau multe desene minunate, chiar erau niste desene de copii.Nu ca acum cum este Disney Channel, nu ai ce sa vezi la el sa se uite copii de 5- 6 ani la Hanna Montanna?
Chiar imi este dor de Ce-i cu Andy sau Copii de la 402(era preferatu meu big grin), Piratul Jack cel teribil(mereu radeam). Erau desene frumoase, insa acum lumea sa mai modernizat laughing si au modernizat si desenele ceea ce unora nu le place.

| Sup3rN0va a răspuns:

Al meu a fost preferat..nu mai e ca nu ma mai uit la desene laughing Dar recunosc a fost unu din cel mai superb ce-mi placea sa ma uit cand eram mic...ce vremuri.