| anonim_4396 a întrebat:

Va fi buna luna iulie pentru litoral? Ce ati auzit? Trebuie sa plec pe 15 iulie la mare si ma duc in Mangalia.Eu am auzit ca nu va fi prea insorit, se adevereste ce zic ei sau nu prea?

Răspuns Câştigător
| mont a răspuns:

In fiecare an aproape de pe 15 iulie a fost cald, canicular. Chiar daca au mai fost si ploi, in perioada asta ploile au fost trecatoare si s-a incalzit iar repede. Sper ca vremea va respecta tiparul anilor anteriori si nu va face nota distincta anul acesta.

3 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Si tu mergi in Mangalia? Ce frumos!
Va fi vreme frumoasa si cald. Poate va ma ipicura cand si cand, dar in general va fi frumos

| 16Gabriela a răspuns:

O sa fie foarte cald si poate ne intalnim, si eu merg smug

| Charger007 a răspuns:

Salut, buna nu prea se adevereste ce spun ei deoarece luna iulie este luna lui cuptor. Asa ca mai mult ca sigur o sa avem parte de temperaturi cu o crestere semnificativa decat cea anterioara. Mai bine caldura decat ploaie de vara. Intotdeauna a fost canicula de vina in mijlocul verii...
Sper ca ti-am fost de folos. Succes, o zi buna sa ai. Funda?