| Pikuu a întrebat:

Va imploor raspuns rapid! stiti, la samsung galaxy s 2, poti sa. ti pui parola ca sa. l deblochezi, trebuie sa unesti niste buline. daca am bagat de mai multe ori o parola gresita si mi. a zis sa imi bag id de google si parola si nu le mai stiu, mai pot sa fac ceva? va impoloor dau fundacrying((((

Răspuns Câştigător
| IAOIADNAA a răspuns:

Poti sa iti faci un alt cont google de pe calc si sa-l bagi pe ala

7 răspunsuri:
| LauraFlorentina12 a răspuns:

Nu stiu sigur dar am un prieten care are acelasi telefon si a facut aceeasi prostie.Am sa il intreb dar nu pot sa iti raspund decat maine scuze!:*

| IAOIADNAA a răspuns:

Eu cand am uitat parola am bagat contul gmail incearca asa
si eu am acelasi tel

| BlugiStramti a răspuns:

Nusad

| denixssss a răspuns:

Fa-ti alt id de google laughing))

| denixssss a răspuns:

Fa-ti alt id de google laughing)) Sau te poti duce la un magazin care se ocupa cu repararea telefonoanelor si intrebi happy Sau daca nu te poti duce la magazinul de unde l-ai cumparat big grin

| Pikuu explică:

Mersi mult pentru toate raspunsurilelove struck mai vad daca ma primesc si altele si dp pau funda:*:*:* app sunt pe Orange, abonament

| florinagabriela15 a răspuns:

BUNA mi s-a intamplat si mie mai de mult cu un telefon...acum am si eu Samsung galaxy minyS 5570 si eu ii pot pune parola din cifre, litere sau cum ai spus tu prin unirea unor buline...in cazul meu se arsase cartela este bun fel de a spune pe ce retea esti? ai abonament sau cartela? te poti duce la Orange/Vodafone/cosmote sau de unde ai nr si intrebi! sper ca ty-am fost d folos succes