| LAriiscukka a întrebat:

Buna cine ma poate ajuta urgent?sad am un Samsung galaxy s 3 si mi-am bagat parola de mai multe ori gresita si mi-a dat sa ma conectez la contul google si eu mi-am uitat parola si id de la contul google ce fac sa imi recuperez datele ca sa pot sa mai intru iarasi pe telefon?

2 răspunsuri:
| LeMoN19 a răspuns:

Nu poti, asa mi s-a intamplat si mie trebuie sa-l duci la GSM te costa cam 50 lei ca sa ti-l deblocheze. Oricate conturi de gmail ai incerca nu ati va merge.

| Aleeeeexeeeee a răspuns:

Buna, eu zic sa iti faci un cont nou de google, si sa conectezi acel cont la telefon :*. Bafta