| AlecsAnndru a întrebat:

Am Un Samsung S5229 Modern Star 3... Si Vreau Sa Stiu Daca Merge Sa Imi Iau O Aplicatie Din Aia Sa Blochez Telefonul Adica, Cand il Deblochezi Sa Iti Apara Parola Sau Niste Puncte Care Trebuie Sa Le Unesti! Dau Funda Pt Un Raspuns Bun!

Răspuns Câştigător
| deutza96 a răspuns:

Alex imi pare rau sa te dezamagesc dar nu cred ca merge. am si eu acelasi telefon, am cautat si eu dar fara raspuns. am fost la cei de la Vodafone insa mi-au raspuns ca nu merge. asta este...

1 răspuns: