| kayla a întrebat:

Va mai amintiti desenele de cand erati mici? care erau preferatele voastre?

Răspuns Câştigător
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Doamne cand imi amintesc de ele im vine sa plang... desenele mele preferate erau:viata cu louie, copiii de la 402, misterele din providence(minimax), zambetul lui sharon, anne din green gables, inspector gadget, viata lui bobby(parca asa se nnumea...), wunschpunsch, ce-i cu andy? ce mai, imi plac toate desenele de pe vremuri, pacat ca nu mai sunt

46 răspunsuri:
| Tjmuerte a răspuns:

Tom And Jerry. Printesa Sisi. Pitter Pan. Pinochio. Copii de la 402. Familia Flenston. Popeye. happy Pacat ca nu se mai difuzeaza.

| yonutz1996 a răspuns:

Si mie imi plac toate desenele vechi (ma rog nu chiar vechi de genu lolek si bolek sau...) pacat ca acum baga naruto si celelalte tampenii de exemplu cunosc un baiat de 16 sau 17 ani care colectioneaza bakugani (niste bile de plastic)si ii fraiereste pe astia mici de afara laughinglaughing

| www.filme-hd.do.am a răspuns:

laughing Copii de la 422,,, si multe altele de atunci sunt si azi... dar parca nu mai au nici un farmec, nu mai sunt ca atuncy, nu numay din motivul ca am crescut...

| Kidd a răspuns:

Viata cu Louiee :X The Best! Copiii de la 402 love struck Cele de pe foxKids love struck Pacat ca nu mai este :-

| pauladrian a răspuns:

Tom & Jerry, Jim Button, Dexter si multe altele.

| Mary Marry a răspuns:

O multe. big grin
Printesa Sissi, Viata cu Louie, Zambetul lui Sharon, Peter Pan, Familia Trasnita(aia cu vecinul Mares) laughing, Laboratorul lui Dexter, Johny Bravo, Familia Flenston, Tom and Jerry, Gemenii Cramp, Ce-i cu Andy?, a si mai erau unele alea cu catelul acela roz care avea casa in camp si avea la casa o moara iar el statea cu o femeia mai grasuta si cu un om slab cu cascheta pe cap. iar catelul era roz si avea pete negre pe spate.

| adutza12 a răspuns:

Ciocanitoarea woody, loony tunes, familia flinston, tom & jerry, acestea erau preferatele mele.

| Kidd a răspuns:

Aaa si eraau acele desene cu familia de porci! crying
:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dragon Ball si Dragon Ball Z cele mai tari :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristian Andersen

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi spune si mie cineva cum se numeau desenele alea cu familia de ecologisti de pe jetix? offf, nu reusesc sa imi amintesc. mie mi-a placut mult pisoiul eek, jhonny bravo si viata cu louie, apoi edd, ed and eddy, copiii de la 402 happy dar acum nu reusesc sa imi amintesc cum se numeau desenele alea cu familia aia de ecologisti crying

| Etelca a răspuns:

Copii de la 402, tom si jerry, zambetul lui sharon, arthur, familia tofu, familia flinstone, dexter si multe altele, nu cum sunt acum cu sirene si dragoste, porcarii de desene care dau aceleasi episoade in fiecare zi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misterele din Provedence erau desenele mele preferate dar acum nu le mai gasesti nici pe net sad

| mihai1997 a răspuns:

Imi amintesc ca erau p foxkids Viata cu Louia:X daca l-ae da din m-as uitalaughing) asa m uit p you tubelaughing) e fffffffff amuzant sau copiii d l 402 mai ales jessie sau mama lui cand il imbraca asa groslaughing) doamnee alea erau desene nu toate idiotenile care l da acum p minimax sau cine sau unele p disney

| mihai1997 a răspuns:

Sau labratorul lui dexter doamne cat il iubeam sau viata lui boby sau mai era ceva cu lizi:X sau cu robotzii aia d p minimaXlaughing sau abc ala d p foxkids

| mihai1997 a răspuns:

Am si o o intrebare unde sunt aceste desene:S doar p net?:S atat si pe net s gasesc doar jum din desenele alea d 10-11 ani