| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Va pare bine ca a castigat Ema Next top model?

Daca nu cine preferati sa castige dintre toate fetele?

Răspuns Câştigător
| Andreea_6336 a răspuns:

INtr-un fel da intr-un fel nuh...A avut avantajul ca e mica si are timp sa invete.De Mada imi placea foarte mult dar pacat ca are 25 de ani. daca avea macar 20 cred ca ea castiga.pentru ca pe Mada o tot laudau, iar pe Ema o critikau

7 răspunsuri:
| MACookie02 a răspuns:

Da imi pare foarte bine, era mult mai tanara ca Madalina(deci mai multi ani in cariera asta) si chiar daca e copilaroasa adevarul e ca totusi e copil big grin Oricum Madalina parca avea fata de baba adica nu foarte mult, da totusi...a zis si ala cu parul lung ca ser cauta pe piata modele mai tinere

| sunset a răspuns:

Ma bucur ca a castigat Ema, dar cea care mi+a placut mie din tot concursul a fost Roxana.(nu neaparat sa castige)

| Angels a răspuns:

Da! Eu tineam cu EMA de la bun inceput.

| mady15delili a răspuns:

Da imi pare foarte bine ca a castigat fiindca are 16 ani adica nu e invarsta ca Madalina.Si Madalina nu este in stare sa fie top model.:X:X::X::X::Xlove struck

| PeStraziGoale a răspuns:

Da, asa s asa.
Otilia sau alexandralove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaalove struck

| pwp a răspuns:

Am tinut cu Ema de la inceput happy
ma bucur tare mult ca a castigat love struck