| anonim_4396 a întrebat:

Va place cafeaua?
Aveti vreo cafea preferata? (o marca de cafea care sa se poata cumpara din Romania). Cum o serviti?
Mie de ex imi place sa beau cafea naturala prajita, fara zahar sau lapte, fff tare si fierbinte. O servesc in cana mare (deci nu cescuta) cu cativa biscuiti - de obicei ca mic dejun.
Voi?

Răspuns Câştigător
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Mie imi place jacobs, sau la fel de mult si tchibo o beau cu lapte atunci cand ma trezesc indulcita cu zaharina.

4 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Uitasem sa spun ca o prietena de-a mea este colombianca si mereu cand ne intalnim si ma invita la o cafea la ea acasa ma serveste cu cafea cultivata de parintii ei in columbia si facuta la nisip.cred ca este cea mai buna cafea pi care am baut-o vreodata.

| usernamebpla a răspuns:

Eu nu consum ...ingalbeneste dintii straight face

| dalia_7907 a răspuns:

Eu beau numai cafea Lavazza.Se gaseste si in Romania.O beau cu miere de albine sau zahar si cu 5-6 biscuiti.Beau in fiecare zi.si tot asa o cana mare.Am 17 ani big grin

| CAFEAUA a răspuns:

Primesc ceva dacă răspund la întrebare asta cu " evident beau cafea"?
Din păcate, beau prea multă. Cinci pe zi, asta în medie.
Eu o beau cu zahăr. happy Tot în cană mare.
De obicei ca pe apă.
still coffee.