| SkandallKamataru a întrebat:

E adevarat ca doar femeile beau cafeaua cu lapte si cu zahar? Parerea mea este ca daca esti bautor de cafea, nu te poti numi barbat in momentul in care diluezi cafeaua cu lapte si zahar, in loc sa o bei tare si neagra ca noaptea laughing

Parerea mea e ca cea mai buna cafea se face la ceaun in salbaticie, pe -5 grade.
Bei o gura de cafea la -5 grade nimic nu-ti mai trebuie.

18 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

De acord, si daca faci mai multa cafea sa ai pe mai tarziu, pe a 2 a o bei incalzita in sangele cald al caprioarei proaspat vanata de tine.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tate își face cafeaua în munți?

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Isi face la aparat cred, dar ce treaba am eu cum isi bea cafeaua un traficant de persoane si un misogin laughing

| suntserios a răspuns (pentru SkandallKamataru):

L ai prins că te înșeală?

| SkandallKamataru explică (pentru suntserios):

Nu m-a inselat, doar glumeam. Si el bea cafea sa stii, si el si traficantu de frasu laughing rolling on the floor

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e adevarat. Eu am cunoscut femei care beau cafeaua tare, fara pic de zahar si lapte.
In Suedia nici nu exista zahar in sau pe langa espressoare. Si n-ai vrea sa stii cum arata barbatii de acolo laughing
Eu diluez cafeaua cu lapte si o indulcesc usor, ca imi permite religia si nici nu ma gandesc la generalizarile nimanui.
Barbatii mai dilueaza cafeaua si cu cognac sau rom.

| SkandallKamataru explică (pentru NoTurbinaNoGood):

Cum arata barbatii de acolo? laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Roscati scunzi, rosii la fata.

| dullcat a răspuns:

Adevarat e ca lumea se plictiseste din momente ce se ajunge la astfel de concluzii si prejudecati aiurea despre oameni in functie de niste simple preferinte pentru bauturi.

| Fatamuntilor a răspuns:

Beau cafea neagra de 12 ani

| J0B0MAT a răspuns:

Corect, nu te poți numi bărbat dacă nu stai în sălbatice și nu îți faci cafeaua acolo, nu îți vânezi propria hrană și nu ți-o faci tot tu la acel ceaun în sălbăticie.

| SkandallKamataru explică (pentru J0B0MAT):

Exact, uite aici suntem de acord.

| LordCristobal a răspuns:

Mie nu imi place cafeaua deloc.
Tot mai fain e sa bei un ceai.

| Xox0 a răspuns:

Am in familie barbati care beau cafea cu lapte si zahar.

| SkandallKamataru explică (pentru Xox0):

Spune-le ca am zis eu sa nu mai bea.

| Xox0 a răspuns (pentru SkandallKamataru):

Haha laughing

| Ilovedinero a răspuns:

Sunt femeie si mai am si eu scapari in care bag cafeaua simpla, nici macar zahar nu pun in ea.Pentru mine atata timp cat omul da banii pe ea, el decide ce isi cumpara insa la atat barbatii din familia mea cat si iubitul meu, ori beau cafea tare, ori nu beau deloc.Eu o beau de obicei de pofta cu lapte sa nu consum prea multa insa daca sunt obosita uneori ma intreb ce rost are sa o pun in aparat cand pot sa o iau din pachet cu lingura si sa o mestec

| CatalinP007 a răspuns:

Barbatii adevarati nici de cafea nu au nevoie, apa ii trezeste happy.