| DeeAnna. a întrebat:

Va place sa colectionati diverse obiecte? Daca da, ce? Eu am avut o manie cu bratarile lucrate manual.

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Dopuri de vodk.

pa, pa.

11 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Confectionez baterii de mp3 si pixuri...si bineinteles le si folosesc. laughing

| IrinaAndreea a răspuns:

Da, obisnuiam sa fac asta cand eram mai mica si aveam multe colectii: jucarii de plus, jucarii Kinder, timbre, cartele telefonice (de alea pentru telefoanele publice), ambalaje de ciocolata, bilutele din rezerve, pixuri. big grin

| G a răspuns:

Mai demult aveam colectie de bilute din alea din rezervele de stilou. laughing cred ca inca le mai am.

| Libelle a răspuns:

Pai uite eu fac colectie de stupiduri pe TPUstraight face
serios acum...colectionez margele, bratari, cercei, diverse ``gablonturi``din-astea.am fff multe, desi nu prea le port, dar de ficare data cand ma duc pe undeva imi iau cate ceva, si nu de-lea scumpe, din-astea ieftine dar finute, dragute.

| pacalici a răspuns:

Ma eu am timbre si bani vechi

| cicilica a răspuns:

Pixuri si margelebatting eyelashes

| f1r3TiG3R a răspuns:

Eu colectionez acu lucru de pe net orice ce fel de lucruri chistii fengshui in special si masti venetiene, pergamente egiptene etc...

| Onitzz a răspuns:

Pixuri de toate felurilehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inainte colectionam pietre si bani vechilaughing. Si eu am o manie in legatura cu bratarile lucrate. Dar doar de mine. Aveam sute, dar multe le-am dat sau le-am pierdut.

| gaby600 a răspuns:

Eu colectionez servetele.laughing

| XxDianaxX a răspuns:

Dha si eu am inceput cu bilutele din stilouri dar si cu bani vechi am avut vechi de vreo 200 de ani laughing