| VisătoareaDePeLună a întrebat:

Va place sa va plimbati prin parcuri?

Răspuns Câştigător
| KatieKryptonite a răspuns:

Buna Gabi! big grin
Da, imi place, mai ales toamna, pentru ca ma pot gandi la viata mea, imi place sa imi bata vantul prin par, sa ma uit la cer, sa cada roiuri de frunze aramii peste mine si sa le vad purtate de vant, sa ma asez pe o banca si sa ma i-a un somn adanc, cum sa nu imi placa?happy
Iti urez doar bine si sanatate! happy

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este o pauză de respiro.
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Da, cu sotia.

Răspuns utilizator avertizat
| MikyMi a răspuns:

Dap, cu bebe:*

| Ciresikaaa a răspuns:

Depinde.cu cinehee hee

| mAkE_2626 a răspuns:

Da, Dece nu? Mereu merge o plimbare in parc, mai vorbesti, mai vezi lume, te simti bine. fundita?; x Te Rog

| ella_7332 a răspuns:

Da, este superb!

| Blondamea a răspuns:

Daaaaaaaaaa mai ales cu iubitu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA, dar la mine in oras nu exista abia acum se face unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai am si o punga de seminte cu mine si locurile unde joaca batranii sah sunt libere ma plimb cu cea mai mare placere.
De obicei prefer sa stau acasa pe TPU, dar daca ma invita cineva nici nu ma gandesc sa nu merg.Mai ales in parc, aer curat, la noi in oras nu e galagie. Cel mai minunat loc unde a merge pentru a te relaxa.