| anonim_4396 a întrebat:

Voi va plimbati singuri? Va place?

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Imi place 'la nebunie'. Ma pot concentra la natura, la oameni, depinde de context. Acestea nu le pot niciodata savura in prezenta cuiva careia trebuie sa-i acord toata atentia.Fiecare varianta are frumusetile si oportunitatile ei. Mai ales cand vreau sa-mi adun gandurile sau sa ma linistesc dupa o disputa, prefer a ma plimba singur.

2 răspunsuri:
| gemeni6226 a răspuns:

Sunt zile cind imi place sa ma plimb singura mai ales cind fac cumparaturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am momentele mele.