| Kyky a întrebat:

Va place sa va plimbati prin parcuri? De ce?

Răspuns Câştigător
| dyanna a răspuns:

Da, imi place. pentru ca am timp sa-mi pun ordine in ganduri. pentru ca e acel aer curat. pentru ca gasesti copii jucandu-se (ador copiii!), pentru ca e linistitor si relaxant...

si, pe langa toate astea mai sunt si foarte multi baieti dragutiwinking

15 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Plimbarile prin parc ma relaxeaza, imi incarca bateriile cu energie pozitiva, ciripitul pasarilor ma binedispune, avem un parc(Gradina Publica)de nota 10, curatenia e la ea acasa.

Janina
| Janina a răspuns:

E linistitor si imi place verdele...asa ca parcurile cu spatii multe verzi sunt pe gustul meu

cami
| cami a răspuns:

Da, mai vad si eu alta lume, aer curat, plimbare, sanatate curata.
Ma relaxeaza.imi place sa stau pe bancuta si sa privesc lacul...parcul nostru, cel din Craiova e fantastic. al treilea din Europa.[ca marime si.frumusete]... daca o sa ai vreodata ocazia sa ajung in Craiova.nu ezita sa-l vizitezi. uite noi chiar maine o sa mergem prin parc...ne-am cam plictisit de scoala.nu?

| borsec a răspuns:

Da imi place in parc, dar doar dimineata.

| Parintele a răspuns:

Ca sa violez.

| lia a răspuns:

Hey... @No God vorbea serios si voi il considerati amuzant? laughing

| gabimaris a răspuns:

Da, imi place sa ma plimb in parc, este locul cu multa verdeata = aer curat, este relaxant si revigorant totodata! Prefer parcul in orice anotimp, chiar imi place sa-l vad transformandu-se! Este fascinant!

| Kyky explică:

@ No God: sa violezi... ce? Linistea publica sau aerul curat? happy

| andi a răspuns:

Romantic, aerul curat...winking

Răspuns utilizator avertizat
| ka2 a răspuns:

Sa vad ratustele. Acum au pui si sunt f multe in IOR.winking

| al3xa_6696 a răspuns:

Aerul curat, ma relaxez.happy

la noi e si piscina in parchee hee numai bine

| Ys a răspuns:

Imi place k ma relaxez cu ocazi asta si pot sa ma gandesc la multe chesti si aierul curat face bine...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te recreezi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca e liniste, aer curat si ma alearga politia, ca nu mai e voie cu bicicleta in parc rolling on the floor