| scutelnictatiana a întrebat:

Va rof frumos imi dati idei! Eu vreau sa mi fac ziua mea la magazin si vreau sa invit si un baiat de care imi place! Ce sa fac ca sarbatoarea sa fie frumoasa dar si sa am atentie din partea lui! Va rog idei, jocuri, concursuri! Va promit ca va dau votulri si

16 răspunsuri:
| DerpyXD a răspuns:

Puteti juca adevar sau provocare, e un joc dragut si toti o sa fie atenti! Bafta!

| Wrufloukel a răspuns:

Păi ce să-ți zic? Vrei să te mint? Sau vrei adevărul? Eu am să-ți zic adevărul, și tu îl tratezi cum vrei! Dacă ești o tipă nașpa, poți tu să stai și în cap că nu poți să-l atragi cu nimic. Dacă ești o tipă super frumușică, dar nu prea ești pe genul lui iar el nu simte o atracție față de tine, atunci cu siguranță iar e nașpa! Cel mai simplu pentru tine este să faci următorul lucru! Invită-l tu personal la ziua ta că așa este frumos evită să complici lucrurile punănd pe cineva să facă invitația în locul tău! Complici totul! Sună-l și invităl la petrece! Și ce jocuri să jucați? Mai bine dansați, vorbiți, jucați cărți, macaoa pe pedepse! Nu te mai iluziona așa de tare. Evită să ai acea privire visătoare, acea privire de fată visătoare, tu poate nu ești așa, dar na, cănd te indrăgostești se schimbă și privirea se schimbă tot! Fi naturală, nu te băga în sufletul lui, dacă intri în sufletul lui îl sufoci el se va simți super flatat și se va găndi că ar merita ceva mai bun ca tine! Și vezi să nu fie și el îndrăgostit de tine! Ori ce este posibil!

| Weider a răspuns (pentru Wrufloukel):

Esti un om prost! E ziua ei, invitatii trebuie sa mearga la ea, nu ea sa mearga personal, nu conteaza cum arata, conteaza respectul si iubirea de prietenie, ai spus numai prostii.

| Weider a răspuns (pentru Wrufloukel):

Sa ii spui la o persoana "esti naspa", e un lucru oribil, nu ti-a facut nimic, nu ti-a spus nimic, si tu vii asa sa o critici? Om "educat" esti.

| Wrufloukel a răspuns (pentru Weider):

Mă maimuțoiule, tu nu te vezi ce cuvinte folosești cănd scrii! Te faci singur de răs, fiindcă ești un răs în sinea ta. Dar cred că ești obișnuit să te faci de răs! laughing La tine este ceva normal să te faci singur de răs! Proastă este mama ta că tine un maimuțoi ca tine la ușă! laughing Să-mi zici cănd vrei să te mai pun la punct, o fac cu cea mai mare placere! Mai ales cănd văd maimuțe ca tine! laughing

| trăncănici a răspuns (pentru Wrufloukel):

La butonul acoladă rotundă -pătrată stînga, se ascunde litera îÎ, foloseşte-l.

| Wrufloukel a răspuns (pentru trăncănici):

Nu înțeleg ce vrei să zici!

| trăncănici a răspuns (pentru Wrufloukel):

Am văzut că în loc de Îî, foloseşti ăĂ(răs în loc de rîs).Mă gîndeam că nu găseşti butonul "îÎ" pe tastatură.

| Wrufloukel a răspuns (pentru trăncănici):

Tu te găndești prost! Dacă doreai să te dai intelligent puteai să te găndești o clipă că acum sunt pe browserul ie zece, și acesta te corectează automat în limba engleză! Chiar dacă scriu un cuvănt correct, browserul vine din urmă și îl corectează! Puteai să deduci acest aspect numai uităndu-te la ce scriu, dar prin simplul fapt că ești cam maimuțoi și infantil presupun că nici nu prea te poți concetra prea tare. Stai cam prost cu concetratul. Decăt să te dai intelligent pe TPU mai bine pune și citește o carte, căi din căte observ nu prea ai subiect si predicat în propoziție, dar pană te prinzi tu, mai durează! laughing

| trăncănici a răspuns (pentru Wrufloukel):

Da, dar eu văd Ă în loc de Î. Setează limba română-legecy la taste.Era un sfat, nu o observaţie. Apropo, foloseşti cam mult cuvîntul maimuţoi şi nu e bine.Nu ai motiv.Inteligenţi ne dăm toţi cei care dăm sfaturi, corect? Şi se spune "concentrat-concentra"nu "concetrat-concetra"! Greşeală dublă....Hai,bagă tu acolo pe Î şi mai vorbim pe site, că văd că ai chef de jigniri, nu sunt prima persoană azi căreia îi spui maimuţoi.

| trăncănici a răspuns (pentru Wrufloukel):

Internet explorer 10? Nu e pra bun, acum m-am documentat.I.E. cel mai naşpa, acceptă viruşi foarte uşor.

| Wrufloukel a răspuns (pentru trăncănici):

Hai mă du-te și te plimbă! Na și ție banana de aur! laughing Că o meriți pe toată! Dacă îți zic că ești maimuțoi, să ști că nu este o jignire! Dar observ că-ți cam place să te victimizezi! Umbli cu victimizatul! Îți place să te dai victimă! Nu îți este rușine mă să te înjosești în halul ăsta și să te dai victimă! Auzi la el mă victima! Te bagi cu mine în seamă, faci o gafă enormă, și acum să te scoți o dai în victimizare! Dacă ai făcut gafa și ai căzut de maimuțoi na banana atunci și stai acolo liniștit! laughing Că te faci de răs iar și iar și iar! Tu te faci singur de răs! Eu nu-ți zic nimic! Tu singur te faci de răs prin prisma faptului că faci gafe și scrii cam agramat, avănd în vedere faptul că încerci să dai sfaturi! Maimuțoiule, na banana de aici! Și nu mai da sfaturi la scris! Învață tu cum se scrie correct apoi poți încerca să înveți și pe alții!

| Weider a răspuns (pentru Wrufloukel):

Continua.

| scutelnictatiana explică (pentru Wrufloukel):

Va rog nu va certati!

| Wrufloukel a răspuns (pentru scutelnictatiana):

Tu crezi că se ceartă cineva cu maimuțoiu de sus? Tot ce mă enervează este faptul că pe TPU există maimuțoi din ăștia jumate băieței jumate fetițe, care lasă mesaje la hoha și in loc să ajute mai mult încurcă tocmai prin superficialitatea lor și marea mea îndoielnică cum că aceștia ar fi mai mult fetițe decăt bărbați! Am observat că muți din aceștia au căte două trei conturi și-și dau singuri funde, tocmai pentru a căștiga popularitate! La fel cum este și maimuțoiu de sus și daca te uiți atentă, vei observa că el ma abordat primul el sa băgat primul cu mine în seamă! Deci?

| alinuhs29 a răspuns:

Pai fi cea mai tare de acolo danseaza inbracate frumos fi smecherawinking si ai vezi trage atentia big grin