| Glavan_Ana_1999 a întrebat:

Salutare tuturor! Puteti sa imi spuneti niste idei pentru sarbatoarea Sf. Valentin. Niste jocuri sau concursuri....Idei bune...Va rog frumos -Multumesc.

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Păi ce ai vrea să faci? 14 februarie este o tâmpenie, nu e o sărbătoare.

| Glavan_Ana_1999 explică (pentru Azµre):

Stiu big grin la fel nu prefer 14 februarie...dar la scoala au dat sa scriem idei cit mai multe si cit mai bune...

| Azµre a răspuns (pentru Glavan_Ana_1999):

Faceți și voi o cutie în care să se pună anonim bilețele și să se scrie pe ele cine pe cine place dar să fie anonim apoi să se citească și să va afla în felul acesta că în clasa respectivă există unul sau mai mulți admiratori la o fată.

| Glavan_Ana_1999 explică (pentru Azµre):

Da noi asa si vom face dar ne mai trebuie ceva)