| ♥•♂♀♪¶§↑↓→←∟↔▲▼♣♠ a întrebat:

Va rog ajutati-ma!
dau fundita pentru cel mai bun raspuns
am cont pe sunphoto si am vazut la o fata ca avea niste poze foarte mari cu nu stiu ce vedeta. imi puteti explica cum pot sa pun si eu poze foarte mari. stiu cum se pun pozele dar nu stiu cum de sunt atat de mari

Răspuns Câştigător
| bnj a răspuns:

Downloadezi Irfanview de aici: http://www.softpedia.com/......View.shtml

il instalezi si apoi deschizi o poza cu el si apesi ctrl+r si ii poti modifica dimensiunea de acolo, ii dai ok, apoi salvezi poza si ai poza mare :)

1 răspuns:
| LucianaM a răspuns:

Pai nu stiu nu am cont dar ma mai uit la poze cu avrillove struck pe sunphoto
poate asa erau marithinking