| slimms a întrebat:

Va rog ajutati-ma:MI-am luat LCD Sony dar cand bag stiku cu film in el nu-mi da subtitrarie.Pe pc merge totul bine dar pe tv nu.Ce trebuie sa fac?

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai luat un mkv cu subtitrare inclusa nu o sa iti mearga ci trebuie sa pui subtitrarea langa film cu acelasi nume

| MITZANUL a răspuns:

Verifica subtitrarea sa aiba acelasi nume ca si filmul si incearca sa modifici extensia de la subtitrare gen:.srt sau.sub si vezi care merge.

| slimms explică:

Am acelasi nume la sub si este in acelasi folder