| scx a întrebat:

Am un TV Samsung LED ...nu stiu exact modelul,este destul de nou are HDMI, 3D, etc.Am bagat un film cu stiku si imi merge filmul perfect,doar ca nu imi baga subtitrarea, cum fac sa imi citeasca si subtitrarea?

1 răspuns:
| RareşTPUro a răspuns:

Daca filmul are si subtitrare ar fi trebuit sa ti-l citeasca automat ca fiind subtitrarea...

Cand pui un film pe stick, pui folderul complet cu partea.mp4 /.wmv si cu.dll ca sa poata citi si subtitrarea. Deci nu il pui doar tipul filmului pe stick, pui filmul cu tot cu folder. Si pe urma cand il atasezi pe smart HUB o sa il vada doar daca filmul are in folder si subtitrarea atasata.