| Any_2336 a întrebat:

am nevoie sa stiu urgent cate volume Artemis Fowl de Eoin Colifer exista in acest moment. Eu am gasit pe net cel putin 5 dar... Azi am citit prima carte si pot spune ca este suuuupeeer am citit-o pe nerasuflate cam 320 pg intr-o zi. Plz dau cea mai mare funda si cele mai multe voturi celui care imi da raspunsul corect in cel mai scurt timp...laughing :*

2 răspunsuri:
| Any_2336 explică:

Dar nu ma refeream ca am citit-o de pe net, pe net am gasit titlurile, insa o poti cumpara de pe net cu 22 de lei ( taxe de transport incluse) Eu am luat-o din librarie cu 13 lei, dar nu am gasit a doua carte aia cu arctica... Oricum abia astept sa o aduca la librarie happy

| Zettt a răspuns:

T rog frumos spune-mi si mie unde o gasesc online ca nu o gasesc plsss
App are 5 volume dar nu le gasesc online poti sa-mi dai un link ca vreau neaparat s-o citesc plsss