| TurquoiseSkittle a întrebat:

Va rog frumos intreb o persoana capabila sa faca urmatoarea actiune:Prietena mea cu care am facut forumul si este conducatoarea, m-a lasat balta, iar pentru mine este o responsabilitate prea mare un forum intreg.
Imi trebuie o persoana de ajutor.De asemenea tin sa spun ca forumul e legat de sasusaku din manga-ul naruto si are diferite activitati,forumul insasi trebuie sa fie bine dotat estetic.
O persoana care imi arata ca este una responsabila si capabila sa conduca alaturi de inca o persoana un intreg forum, care a mai avut unul si are experienta sa imi zica.
Eu sper sa fie macar unul, e gen ca si un job si ai da CV-ul.
Fundita si administrator...Pwp
Sii, linkul spre forum http://narusasusakufan.forumgratuit.ro/login.forum?usern ame=Admin
Stiu,neah nu prea frumos, dar ummm, incerc..hihi!

3 răspunsuri:
| MariusicaCaracter a răspuns:

Eu stiu raspunsuwinking sper sati fiu de folosasteapta sa-ti creasca parul, 2. fa-ti tepi sau creasta 3. ia-ti niste ochelari de soare 4. ia-ti nsite haine de reepar sau decare ai misto careti plac tie si date la ea mie mo mers laughing

| TurquoiseSkittle explică (pentru MariusicaCaracter):

Am rugat frumos o persoana sa faca actiunea ceruta de mine, iar daca tu ai chef sa te iei de cineva nu eu sunt aceea deoarece am avut un limbaj educat.
Hai jet...Cand vad atatia oameni cu caracteru praf ma ia greata

| TurquoiseSkittle explică (pentru TurquoiseSkittle):

Eu ziceam ca sunt fata si prietena mea cea mai buna nu mai intra pe forum si vreau sa se alature cu mine un admin responsabil