| AkaShiro a întrebat:

Vrei sa fii admin sau moderator pe un forum naruto? Cautam persoane sa ocupe rangrile de tsukikage si kazekage [admin] si membri ai grupului akatsuki (moderatori). Nu se cere mare experienta ci doar sa stiti sa administrati un forum cu responsabilitate :D.
Forumul : http://lovenaruto.forumgratuit.ro

va asteptam:)

2 răspunsuri:
| eremitn a răspuns:

M-as oferi eu Akatsuki (moderator) as vrea Kisame sau Itachi daca se poate love struck happy

| AkaShiro explică (pentru eremitn):

Sigur big grin, trebuie doar sa vii pe forum si sa vedem care ti se potriveste happy