| ConstiintaTa a întrebat:

Va rog frumos sa ma ajutati, URGENT.NU am timp destul pentru a face si teme si curatenie in casa, si sa ma duc in oras sau alte activitati.As vrea, va rog frumos, o idee de program pentru o zi luni/marti/miercuri/joi sau vineri[lucratoare] si in weekend sambata[lucratoare] si duminica[nelucratoare]. Deci as vrea orar pentru 3 zile, eu plec de obicei la 12 sau 11 la scoala si vin la 6.Cum sa am timp si pentru scoala, si pentru alte activitati, si sa fac curetenie in casa...nu am timp! AJUTOR

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Zile parintilor tai sa faceti pe rand curatenie ei sanbata si duminica si tu de luni pana vineri

| teomoto a răspuns:

In viata e bine sa nu aplici principiu,, nu pot''pentru ca;-daca vrei, daca ai cu ce si cu ceine, daca te scoli de dimineata si-ti pui capul la contributie este imposibil sa nu reusesti.