| andreeafrumoasa a întrebat:

Va rog, imi dati si mie niste site-uri cu poze artistice? in afara de weheartit si deviantart! funda, pentru cele mai frumoase poze! As vrea ceva de genul:telefon cu diamante roz si un fundal roz(un exemplu)Fundita!

Răspuns Câştigător
| andreeafrumoasa explică (pentru neluL):

Cati ani ai? esti boy sau girl? super site-uri!

| neluL a răspuns (pentru andreeafrumoasa):

Boy's! Daca te uiti la raspunsurile mele iti dai seama! Pentru restul 39 year!
Ma bucur daca ti-au placut!

| andreeafrumoasa explică (pentru neluL):

Eu credeam ca ai vreo 50 de ani, de dai raspunsuri atat de bune! Tinand cont ca ai fost unul dintre primi membri pe TPU!

| neluL a răspuns (pentru andreeafrumoasa):

laughing 50 de ani? not listening nici chiar asa! nici nu vreau sa ajung la varsta aia.

| andreeafrumoasa explică (pentru neluL):

Sau poate ai 100300de ani!

| neluL a răspuns (pentru andreeafrumoasa):

100300de ani! Asa mai merge ...nu mai stiu cand m-am nascut si de aceea imi serbez ziua in fiecare zi!

10 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Pai pe deviant gasesti tot ce vrei...

| AnonimulxD112 a răspuns:

Da eu stiuwinking
Intra pe google si scrie glitery.pl si dai clik pe primul si daii acol la galie... si acolo sunt tot ce modele vreiilove struck
Sper ca te-am putut ajuta

| andreeafrumoasa explică:

Ai 39de ani?

| OpenMindedGirl a răspuns:

Mie-mi place mult siteul http://www.desktopnexus.com/ Gasesti orice si high quality :)