| draghy a întrebat:

Va rog imi puteti da niste site-uri de unde pot sa citesc online carti scrise de autori romani dar si carti ca si alice in tara minunilor, singur pe lume... funda la cel mai bun raspuns si vot la toata lumeawinkinghappymultumescwinkingsi stiti si un site de unde sa pot lua rezumate?

Răspuns Câştigător
| Eღilia62 a răspuns:

Http://www.scribd.com/ si cauti cartea pe care o vrei.Dar mai bine e sa citesti cartea normala, caci la calculator s-ar putea sa te doara ochii.

1 răspuns:
| mariusxd a răspuns:

Gooreader program free de la google
google it