| darkmihai a întrebat:

Va rog imi spuneti cum instalez windows 7? si daca trebuie mai intai sa sterg tot ce e in calculator sau numai C? eu vreau sa mi-al instalez azi primul care raspunde bine! FUNDA!
am uitat nu imi dati tutoriale de pe youtube!

Răspuns Câştigător
| bogdan3vl a răspuns:

Stergi doar ce e in c daca vrei sa iti ramana ce e in celelalte partiti nu dai format sau stergere tu stergi decat prima partitie si atat si dai instal si gata aa era sa uit sa nu uiti la limba colo sa selectezi uk si la limba si la tastatura tot uk ca dupa aia o sa ai niste probleme cu windowsul.eu zic ca e f usor de instalat eu l-am instalat din prima corect daca sti sa instalezi xp sti si vista si 7 sa instalezi e f usor mai greu parca era 98

funda plsbig grin

3 răspunsuri:
| alex_5091 a răspuns:

laughing pai bai omule,normal,stergi tot din comp! doar nu ramane partitia D cu xp, C cu win 7, si celelalte(daca le ai),toate trebuie formatate, si daca stii sa instalezi XP, stii si 7tongue

| Lalalalalalalalalala a răspuns:

Pai nu e nevoie sa stergi tot din calculator, doar ca dureaza mai mult. daca nu stii cum sa-l instalezi cauta pe yotubehappy Fundabatting eyelashes?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.windows7download.com/win7-windows-7/bzcdfrnu.html apoi da pe Dowland Windows 7 rtm.
Sper ca te-am ajutat!:)Funda?:)