| Oproo a întrebat:

Va rog imi spuneti pe ce site sau de unde as putea descarca serialul DBZ tradus in limba romana asa cum il dadea de mai demult? (Dragon Ball Z ) este cam vechi deci am cautat dar nu am gasit dar poate stie careva raman recunoscator! dau funda!

Răspuns Câştigător
| 3ntzz a răspuns:

Intra pe www.desenele-copilariei.net acolo gasesti absolut orice desen vrei tu...acolo o sa iti arate 3 rubrici:desene in romana, desene in engleza si anime.
tile afiseaza pe toate tu te duci la anime si dai click la dragon ballz, dar iti dauun sfat : uita-te mai intai la dragon ball ca atunici il arata pe goku cand e copil ca la ala ma uit si eu :p
mult succes!
si... fundita;;) te rog;;)

3 răspunsuri:
| yomanu a răspuns:

Uite aici 291 episoade... sa ai un pic de rabdare pana se incarca
Dragon Ball Z :
http://www.topfilmeonline.com/......19593.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe id de mess: thundred_2007 si ti le dau eu dublat in romana de pe tvr1

| Rawrrr a răspuns:

Cauta si tu pe google desenele copilariei si cred ca vei gasi

Întrebări recente