| ღAndrutzaღ a întrebat:

Va rog mult cine stie unde pot face hip hop sau dreak dance in Ploiesti? La un pret rezonabil si la o grupa de incepatori (FUNDA LA PRIMUL RASPUNS BUN)

1 răspuns:
| MeimeiPinguinu a răspuns:

Ceau
Ar fi bine daca ai intreba la scoala pe profesorii de sport daca nu stiu vreun curs de breakdance ei ar trebui sa stie sau daca cunosti pe cineva care face balet, dans sportiv, dans modern intreaba-i si daca nu stiu roaga-i sa-si intrebe profesorii de dans ei vor stii. Succes! happy