| cocoju92 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati.Am un Nokia N70-1 si mi-am instalat un program "Yamee" care il mai avusesem inainte si mergea, dar acum nu merge si imi zici sa verific setarile de net, dar netul merge.Ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| kynton a răspuns:

Salut! Incearca sa setezi acces-pointul ( *** Live sau *** World sau reteaua wireless)cu care te conectezi la net ca fii cel default pentru toate aplicatiile. Poate aplicatia respectiva nu are suficiente drepturi pentru a accesa internetul. Incearca sa folosesti o aplicatie similara. Daca folosesti web'n'walk, fiind in faza beta (daca pot sa zic asa) e posibil sa nu fuctioneze internetul pentru aplicatia respectiva, lucru pe care il patesc si eu cu multe aplicatii. Bafta!

3 răspunsuri:
| Aly07 a răspuns:

Sa stergi programul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Duti telefonul mobil la reperatie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am un n70 de unde naiba ii iau setarile ca sa pot intra pe internet