| Theo20 a întrebat:

am un telefon Nokia C3 si nu-mi merge Internetul, este conectat la Wi-Fi, dar tot nu merge.Ma puteti ajuta?

10 răspunsuri:
| Dennys1521 a răspuns:

Sunt la 444 si dai la 5 s-au 6..si salveaza setarile...

| 12AA a răspuns:

Nu putem.du`te cu el la un magazin Vodafone

| Theo20 explică (pentru 12AA):

laughing ce sa caut cu el la Vodafone? E telefon la liber, nu are treaba cu Vodafone-ulwinking

| KatyyLWA a răspuns:

Daca nu ai internet pe cartela/abonament iti va consuma euro...ca sa te conectezi la Wi-Fi trebuie sa ai in bloc sau pe langa tine o persoana care are Router Wireless.Dar normal este sa iti mearga

| Theo20 explică (pentru KatyyLWA):

Am Router si chestia e ca nu am nevoie de abonament si chestii am nevoie doar de Router pentru ca am Wi-Fi dar cred ca are niste setari acolothinking ...mai incerc

| KatyyLWA a răspuns (pentru Theo20):

Acel router trebuie cumva conectat si la calculator din cate stiu...nu stiu cum se contecteaza pentru ca si eu am avut aceeasi probema.Iti urez noroc

| Theo20 explică (pentru KatyyLWA):

Imi trebuie niste setari, am rezolvat, multumeschappy

| Gabryel133 a răspuns (pentru Theo20):

Spune-mi si mie te rog frumos ce a fost de facut, am si eu acceasi problema

| Razvan_3203 a răspuns:

Imi poti explica si mie ce a fost nevoie sa faci?puppy dog eyes

| Bibiiiiiii23 a răspuns:

Am si eu Nokia 500 tot cu wifi si nu merge internetul. Probabil ai in abonament net inclus si l-ai consumat, pentru ca la mine asa s-a intamplat. Sper ca te-am ajutat!