| iuandfto a întrebat:

Va rog sa ma ajutati si pe mine cu niste sfaturi. As vrea si eu o schimbare totala de look. In ochii colegilor mei sunt un fel de tocilara (am rezultate foarte bune, am luat premiul intai anul asta). Vreau sa nu ma considere asa. Aveti sfaturi? tongue

2 răspunsuri:
| iEmonel a răspuns:

Pai poti sa te vopsesti cu o culoare care sare in ochi si sa porti haine cat mai mulate si scurte. [ bine, asa te vor considera o tarfa, dar e o diferentalaughing ] sau poti incerca orice stil doresti si te ajuta googlewinking

| PanteraRozz a răspuns:

Si ce conteaza ce cred ei?
Ramai tu.
Look-ul ti-l poti schimba. dar sa nu iti schimbi si atitudinea si sa ajungi ca toate pitipoancele.
eu zic sa te uiti prin reviste. pe net. sa vezi ce-ti place.
De exemplu iti poti schimba coafura si sa iti iei haine mai 'cool' dupa cum zic unii
Oricum. sa stii ca ce iti place tie e cel mai frumos. smug
Sper ca te-am ajutat