| alexandra_8346 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti repede cand intru in sims 3 imi apare o caseta in care scrie:we are unable to verify that your disc is a valid copy of the sims 3
Please contact customer service

4 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Iti raspund cat de repede pot : "No, si ce-i cu asta?! Si, de fapt, ce vrei?!"

| noktambul a răspuns:

Pai,"contact your customer service"!

| SimsClub a răspuns:

Daca nu folosesti o copie originala a jocului ci una piratata, ai nevoie de un crack. Daca ai jocul original trebuie sa pui DVD-ul in unitate. www.simsclub.ro

| MitroAlex94 a răspuns:

Total de acord cu "simsclub"big grinaca nu folosesti o copie originala a jocului ci una piratata, ai nevoie de un crack. Daca ai jocul original trebuie sa pui DVD-ul in unitate. Poti gasi crack-ul pe google!