| GeorgianaSalvatore a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti povesti de groaza. Nu conteaza .....Traite de tine, de pe site, de la familie, prieteni! Cea mai buna poveste-povesti vor primi FUNDA!
Si pentru cei care comenteaza ca nu exista, trebuie sa lasa-ti imaginatia sa zboare. Cum credeti ca se scriu povesti, poezii si multe altele? Inteleg ca nu este in regula pentru voi povesti din acestea, dar pentru unii sunt!

2 răspunsuri:
| Gav_Andry_1997 a răspuns:

Au fost odata 5 oameni. au gazit extraterestru is ua murit laughing