| 3ntzz a întrebat:

Va rog sa nu sariti peste intrebare! E vorba de caini!
Va rog ajutati-ma caut caine in timisoara preferabil gratis si sa nu fie corcit! (nu am nimica personal cu cei corciti sa nu credeti ca sunt mofturos dar am mai avut coriti si acum vreau de rasa) dar nu vreau 3 rase de caini : shar-pei, "caine-de-buzunar" (cred ca stiti la ce ma refer) si pechinezi.Doresc chiar foarte mult : dalmatian #1, husky #2 si labrador #3.
Rog seriozitate si va rog mult ajutati-ma!
Bine inteles ca cel care imi ofera, primeste funda.
Multumes anticipat.

6 răspunsuri:
| pacalici a răspuns:

Ma ce cauti u nu cred ca gasesti decat maidanezi ca ailalti sunt pe bani nu de pomana.

| Daiana_1431 a răspuns:

Nuu, niciun moft! Pe degeaba?! Cu conditiile astea? Cam aiurea. Ce are corcitura, tot caine e. Si cel care te ajuta, mare lucru ce primeste, o funda!

| Sweet00gum a răspuns:

Bravoooo, nici nu ai pretentii... vad ca mai incolo ceri cusca pentru caine. Crezi ca o sa ai bani de mancare pentru el? crezi ca astia de rasa mananca paine cu apa?

| zinsi a răspuns:

Crezi ca pentru o funda iti da cineva un caine de 1000 de lei
are u crazy?
stii cat costa un husky.peste 200 de euro...crezi cal da cineva pe degeaba

| Bebelushaaː a răspuns:

laughing Ai idee cat costa un labrador? Si tu vrei sa il iei pe gratis
huh no talking
Cam multe pretentii!

| Rizescu_Laura_1997 a răspuns:

Oamenii dau banii pe caini si tu ii vrei gratis? ce terminat