| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Am avut parte de o situatie neplacuta cu vreo 3-4 indivizi la cinema care stateau pe locul nostru si refuzau sa se dea la o parte, cu toate ca inca erau reclamele dinaintea filmului ( deci nu ar fi fost vreo problema ca i-am fi deranjat in timpul filmului ).Am mers la personalul cinema-ului si am pus o intrebare: Fiecare cu locul lui sau fiecare cum apuca? Si bineinteles ca raspunsul a fost fiecare cu locul lui. Vreau sa stiu de la voi, cum ati fi procedat intr-o astfel de situatie?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca chiar n-ar fi alte locuri decat alea, sau cele ramase ar fi foarte proaste in comparatie cu cele cumparate, as incerca sa le zic sa se dea sau daca nu as apela la personal sa rezolve problema ca de aia sunt pusi acol si platiti.

| GirlOnline81 a răspuns:

Imi amintesc de o situatie asemanatoare. Din fericire personalul s-a implicat foarte mult si a rezolvat problema.