| anonim_4396 a întrebat:

Va salut! Eu stiu sa sun cu nr. ascuns, dar sunt curioasa daca cel la care am sunat poate sa-mi afle numarul. Mersi!love struck

9 răspunsuri:
| KimK a răspuns:

Nu poate deoarece suni cu numar ascuns.
Fundiii

| ziper94 a răspuns:

Se poate happy
Daca mergi la operatorul de la care ai abonament sau cartela de ex: Orange/cosomote etc.
Sau sa mergi la politie.
Dar este mai usor sa mergi la operator

| nevermint a răspuns:

Nu se poate in mod normal. trebuie sa iei legatura cu un operator al retelei ca sa primesti mai multe detalii. De obicei acest lucru este anevoios si pierzi o gramada de timp.

| xXxRaduxXx a răspuns:

De fapt chiar se poate.dar nu de pe telefon daca te duci la Orange sau la cei de la care ai cartela/abonament au in baza de date o lista cu nr care te-au apelat in ziua x si o sa apara acolo in lista #31#07... asa ca se poate nu iti fa griji dar pentru o farsa sau pentru o gluma mica nu cred ca se chinuie cineva :-s

| danezu87 a răspuns:

N-are cum.
si daca se da peste cap tot nu poate laughing)

| hyre a răspuns:

Nu nu-ti afa nr ca doar e ascuns!

| hyre a răspuns:

Nu nu-ti afla nr ca doar e ascuns!

| hyre a răspuns:

Nu nu-ti afla nr ca doar e ascuns!

| didi_2657 a răspuns:

Nu de aceea e ascuns! sau privat!