| Eu4EverX a întrebat:

Este posibil sa se afle un numar daca ai sunat cu ascuns? se poate la orange?

Multumesc!

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Listingul telefonic de la numărul de la care se sună (posesorul numărului) apare numerele apelate, durata şi costul nu cine te-a sunat pe tine.
Mare atenţie, a nu se mai confunda.
Pa, pa.

Elianna
| Elianna a răspuns:

Se poate. Daca respectivul cere un listig de la compania de telefoane cu numerele care l-au sunat, numarul secret apare vizibil.

| byby_7642 a răspuns:

Pff crede-ma ca se poate dar rar pentru ca trebuie cerere de la politie du[aia te duci la Orange si vrajeli deci nu cred funda?big grin

| Fetitza_7841 a răspuns:

Se poate doar daca cel care tea sunat are abonament pentru ca le apare la aia de la telefoane ce numar a sunat sau ceva de genu.