| crisbebe a întrebat:

Eu am sunat-o pe o prietena cu ascuns dar ea crede ca e altcineva si zice ca tasu poate sa afle ca lucreaza nu stiu unde.
chiar se poate?

5 răspunsuri:
| stanly7 a răspuns:

Te rugam reformuleaza intrebarea in propozitii scurte pentru ca sa putem intelege si noi ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poate afla chiar de pe un site. da search nr ascunse forum, sigur vei gasi link-ul dorit. daca stie de lucrul acesta, poate pana acum a si aflat deja. succes si nu te mai tine de prostii!

| VladGH a răspuns:

Poate face numai pupa la CUR.

| Apostol_Andrei_1998 a răspuns:

Nu poate deoarece nu a facut un abuz si cei de la Orange/Vodafone/cosmote nu iti ofera aceste informatii

| AndreiPop933 a răspuns:

Da se poate afla.Nu e usor dar nici greu... Poti vorbi cu ea si sa va intelegeti voi doua.Se poate duce la Orange sau in ce retea esti tu si sa afle numarul...