| WorkinForThis a întrebat:

Va spun de acum : INTREBARI PENTRU FANELE HARRY STYLES ! celor care nu le place , sa nu raspunda deloc winking
1. ce ai face daca l-ai vedea pe harry styles pe strada ?
2. ce ai face daca harry ar zice ca pe prima fata care o vede intr-o zi cu aceea va petrece toata ziua si acea fata esti chiar tu ?
3. ai accepta sa iesi cu el daca ti-ar cere-o ?
4. l-ai crede daca ti-ar spune ca s-a indragostit de tine , ca esti fata visurilor lui ?
5. ai vrea o relatie de luunga durata cu el ?
6. (una mai...laughing) ce ai face daca intr-o zi , te-ai trezi ca-ti bate cineva la usa , te-ai duce sa vezi cine e , si ar fi harry styles cu un buchet de flori si un inel ?
ps. acestea sunt niste "dorinte" pe care sunt sigura ca toate fanele harry styles le au , asa ca , cum sunt numai niste "dorinte" , totul e posibil ! asta pentru cele care au vrut sa intrebe "ca sa caute harry styles in romania?!" deci sunt niste vise , iar in vise totul e posibil batting eyelashes pps. la fiecare intrebare , motivati-va raspunsul batting eyelashes pls hee hee
+ o intrebare bonus laughing : DE CE VA PLACE HARRY STYLES ?

Răspuns Câştigător
| BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire a răspuns:

Hei raspund peima data la intrebarea bonus : sa fiu sincera, imi place harry numai pentru vocea lui si pentru ochii lui(ador ochii albastri) deci, nu sunt obsedat de el, ca celelalte, doar il plac si respect ca artist. acestea fiind spuse:
1. nu as face nimic, as trece pe langa el.(mai ales daca-s in "lumea mea" cand nu vad si n-aud nimic din lumea astarolling on the floor)cum am mai spus, nu-s obsedata de el.asa ca n-am de gand sa sar pe el. el oricum numai de d-astea are parte silaughingmacar eu sa-l lasa in pace, mai ales ca il pot asculta pe youtube.chiar nu vad de ce sa sar pe el sau sa-l "oblig" sa-mi spuna ca ma iubeste sau ca sunt cea mai buna.el zice asta oricui il roaga, deci.decat din obligatie, sila mai bine delocwinking
2. ei, daca n-as fi foarte ocupata(lollaughing) mi-ar placea, recunosc, dar depinde daca il vad obosit si fara chef, il refuz. nu ne-am simti bine niciunulwinking
3. depinde. daca mi-ar cere sa ies cu el doar pentru ca vea sa"faca fericita o fana norocoasa"nu as accepta. daca mi-ar cere sa ies cu el pentru ca ma place cat de cat as accepta, mi-ar placea sa-l cunosk mai binewinking
4. l-as crede numai daca ne-am cunoaste de cel putin o luna, si asa s vorbim, nu gata ma vede pe strada si-mi spune asta.asa nu-l credwinking
5. numai daca ma indragostesc de el, daca-mi plac la el numai vocea si ochi nu.asa n-as vrea cu el o relatie nici de scurta duratawinking
6. vaii...aicilaughingas crede ca visez,mai ales daca abia m-am trezit. poate m-as face de ras zicand "hai, pleaca, vreau sa a trezesc, nu-mi mai bantui visele" si i-as tranti usa-n nasrolling on the floor
ps. astea da "vise" de parca harry style ar veni in Romania si s-ar indragosti nebuneste de fata simpla, de care nici macar n-are habar ca-n momentul asta scrie asa ceva despre el! laughing rolling on the floor

| CataNH a răspuns (pentru BonaMeaEUnVampirMyBabysittersAVampire):

Harry Styles(Sotul meu) are ochii verzi draga sa stii si tu.

13 răspunsuri:
| Summerismine a răspuns:

Pe cat e nascut harry? si ce zodie e?:X

| WorkinForThis explică (pentru Summerismine):

harry e nascut in 1 februarie 1994 si e zodia varsatorbatting eyelashes

| DaryStyles a răspuns (pentru Summerismine):

1 februarie 1994. Zodie : varsator!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Nimic! Pentru ca as avea emotii^^ ar fi inconjurat de fane, si eu nu as avea ce sa ii spun.

2. Iarasi nimic. As accepta logic, pentru ca mi se pare dragut si canta super ^^ dar nu sunt vreo obsedata.

3.Mda.De ce?-am spus mai sus.

4.Da,nu ar avea de ce sa minta rolling on the floor

5.Nu. Imi traiesc viata, dude! rolling on the floor

6.L`as intreba ce cauta acolo rolling on the floor

Imi place pentru ca are niste ochii mirifici si un zambet perfect love struck deci e super dragut si canta frumos ^^ si mai e si amuzant :d cam atat.

| jojojojome546 a răspuns:

1.l-as salut as zambi pentru ca ii plac fetele care zabesc, as fi normala as vorbi cu el calm deoarece nu i plac fetele care nu scot un cuvant in fata lui si m-as lasa mai greu clar laughing
2.as sta cu el l-ss cunoaste mai bine si se zice ce la prima intalnire saruta mereu deci se intelege smug
3. daaaaa dar nu intr-un mod obsedant ci, asa calm si as mai baga eu ceva dume de fata care nu se lasa din prima laughing) si l-as pupa pe obrazwinking
4. daca ar zice dupa ce ne cunoastem mai bine da, dar daca zice asa brusc pe moment si nu ne stim bine, as luao ca peo glums simpatica, l-as lua de mans si am continua plimbarea.
5.daa ca e multa iubire in cazurile astea si la cum arata are nevoie!love struck
6.as zambi, l-as imbratisa si as accepta, fuind singura acasa presupun ca l-as chema inuntru sa mai vorbim si vedem cum decurge intalnirea in apartamentwinking smug

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

1 daca l as vede pe harry pai cred ca ar fi wow visez as trece pe langa el si l as saluta as incerca sa vorbesc cu el ceva de genu cum te simti
2 pai as zice ca mai intai trebuie sa accept eu ( dar mi ar placea sa insiste) si as merge cu el la plaja si as vorbi cu el despre tot
3 pai nu stiu probabil da ii usor sa zic da ii frumos dar nu numai asta conteaza conteaza sa pot fi cu el
4 daca mi ar demonstra
5 depinde de amandoice
6 pai cred ca as zice ca ii cam nebun dar imi place sa fie indraznet
imi place harry pentru ce e el nu vedeta ci persoana mi se pare amuzant di dragut

| EllAtokiohotel a răspuns:

Sa vedem:
hmm...

1. pai daca l-as vedea pe harry pe strada l-as ruga sa-mi dea un autograf si sa faca o poza cu mine happy
2. as accepta (cine stie? mergem la un suc, la o plimbare...)
3. sigur
4. da...l-as crede daca mi-ar spune asta, chiar si partea cu fata visurilor happy dar asta numai daca am fi avut o prima intalnire sau ceva de genu, sa ne fi cunoscut mai bine, nu sa-mi spuna asa din prima, cum ma vede pe strada pentru ca nu l-as crede
5. da sigur, pentru ca mie imi plac relatiile de lunga durata (consider ca in cele de lunga durata exista dragoste adevarata)
6. pai...as fi foarte surprinsa, l-as lua in brate, i-as multumi pentru buchetul de flori, dar partea cu inelul...nu tocmai (daca as fi mai mare ca varsta si sa ne cunoastem bine unul pe celalalt si sa ne stim de mult timp)
intrebarea bonus: harry styles imi place in primul rand pentru vocea lui si nu pentru ca e o vedeta, si imi plac parul lui superb, ochii si zambetul happy

| gabriela150 a răspuns:

1.as fi foarte fericita dar m-as abtine in sinea mea sa nu fac o prostie/nebunie ca sa rada el de mine tongue si as merge la el si i-as cere un autograf si o poza!
2.pai as fi foooarte fericita!
3.da,de ce nu tongue
4. sa zicem ca da
5. evidentttt, logic ca DA
6.pai cred ca as lesina rolling on the floor si dupa ce mi-as reveni l-as imbratisa, saruta si as accepta si inelul si buchetul!

| LarryStylinsonBabe a răspuns:

1.Pai,cred ca m-as duce si l-as saluta, incerc sa fac conversatie cu el.happy
2.M-as bucura foarte mult in interior, dar pe exterior, doar as zambii si i-as spune:"Ar fi minunat, dar daca esti obosit sau ai treaba, nu ma supar.Mai vorbim."Si-i dau numarul' meu! laughing
3.Da,as fii calma si i-as zice ca as fii incantata, dar ca sa fiu sigura ca nu e vreun joculet sau e plictisit, mi-as folosi prietena cea mai buna, ca sa aflu daca el chiar vrea sa ma cunoasca.smug
4. Daca ne-am cunoaste de mult timp, da.Dar daca abia ne-am intalnit si vine in fata mea si-mi zice asta, nu chiar.Dar ii zic, ca poate, vrea mai intai sa ma cunoasca.Acum serios.Ar fi misto sa vina Harry Styles in fata ta si sa-ti zica:"Te iubesc, estii fata visurilor mele."Dar, nu cred ca s-ar intampla.Dar, nu strica sa visezi.
5.Da.Dar sincera sa fiu, mie mi-ar parea bine si sa fim doar prieteni apropiati, pare un tip de treaba, cu care poti vorbi si sa ai incredere.Plus,ca cateodata, baietii sunt prieteni mai buni ca fetele.
6.Mda.Nu stiu.Probabil as lua florile si i-as multumi si inelul ii zic sa-l pastreze pentru mai tarziu, cand o sa am varsta legala!laughing
Intrebarea bonus:Imi place Harry pentru vocea lui, parul lui cret, ochii(pur si simplu ma fac sa ma topesc ochii lui), personalitatea si gropitele lui.Si pentru ca avem cateva lucruri in comun.happy

| ByByStyles a răspuns:

1.I-as cere autograf si sa faca o poza cu mine.
2.As sta cu el toata ziua.
3. Daaaaaaaaaa!
4.Da... frumos ar fi!
5. Daaaa.
6.M-as casatori cu el.
Bomus: Il lac pentru ca este dulce si talentat(si frumos).

| Alexuta_Ale_1992_x3EQ a răspuns:

1. As lesina
2. As lesina si pe urma as spune... ma mai gandesc Ok?
3. Da
4. Prima oara nu dar daca insista... poate da
5. Poate nu stiu sigur
6. As lesina si pe urma mai vedem;-)
Intrebarea bonus :pentru ochii albastri si parul dar fara astea chiar nu stiu de de imi place!

| Hazzy a răspuns:

Harry are ochii verzi