| DimLight a întrebat:

Va uitati la Discovery, daca da, ce emisiune este in care doi tipi inchiriaza locuri/cumpara obiecte pe care apoi le vand pentru profit?! nu prea ma uit la tv si nici nu stiu exact pe ce canal(cred ca discovery, unul din ele) vazusem vreo 2 episoade si as vrea sa mai urmaresc emisiunea dar nu stiu cum se numeste(nu e whelersdelers si nici cei cu imobiliare), ajutati-ma va rog dau funda

8 răspunsuri:
| мαяdυк a răspuns:

Regii licitatiilor?

| DimLight explică (pentru мαяdυк):

Asa se numeste vad ca pe site apare vanattorii de licitatii o sa caut in engleza ca n-am timp sa urmaresc la tv, poate gasesc serialele pe net

| DimLight explică:

Pff am gasit, vanatorii de licitatii laughing nasol ca u pot sterge dintr-un singur click intrebarea, o las pentru posteritate lol

| dana1407 a răspuns:

Nu e cumva Razboiul depozitelor de pe History? (emisiune in care se fac licitatii pentru profit, se liciteaza tot felul de depozite care contin obiecte vechi)

| DimLight explică (pentru dana1407):

Hm o sa ma uit sa vad despre ce-i ala pe history, ce vazusem eu era Vanatorii de Licitatii (Auction Hunters) si e pe discovery

| dana1407 a răspuns (pentru DimLight):

Aaa. inteleg! happy si daca iti plac emisiuni de genul iti mai recomand una tot pe history Asii Amanetelor

| DimLight explică (pentru dana1407):

Merci am sa ma uit la astea acu vad ca-s mai multe in genul atat pe discovery cat si pe history timp sa am laughing sau mai bine ma mut in america laughing

| dana1407 a răspuns (pentru DimLight):

laughing